Dowiedz się więcej!

POZNAJ NAS

Inny Świat

TO TAKIE MIEJSCE

Inny Świat to takie miejsce, gdzie człowiek nawet nie wie jak to się stało, a w jego łóżku śpi kot, przez okno zagląda ciekawski osiołek, koza domaga się spacerku, a dzieci biegają wieczorem i dają jeść śwince, kurom i królikom, a jeżeli masz ochotę, noc możesz przespać na sianie albo rozłożystej wierzbie.

Usłyszysz tu pianie kogutów, gdakanie kur, ryczące krowy. Konie wesoło parskające i podchodzące po wiązkę trawy. Możesz je dotykać, obserwować, bawić się z nimi, dbać o nie.

Wieś, to najlepsze wakacje na świecie dla dzieci, które lubią zwierzęta. Wieś - stawia do pionu i przypomina, skąd bierze się jedzenie.USŁYSZEĆ NIESŁYSZALNE

A czy słyszałeś kiedykolwiek ciszę? Tutaj jest możliwe, szczególnie w momencie gdy dzień się kończy, przychodzi wieczór. To jest moment, gdy nagle wszystko wokół Ciebie się zawiesza, zwalnia w biegu, zatrzymuje się.

Odgłosy tętniącego życia stają się nagle mniej wyraziste. Zobaczysz jak zwierzęta i rośliny „nasłuchują”, idzie zmrok.

Za chwilę wypłynie ogromny księżyc i zapadnie noc rozświetlona milionami gwiazd. Jest wtedy czas na podsumowanie całego dnia przy blasku ciepłego ognia.
ZAWSZE TRADYCYJNIE

Szanowni Państwo, posiłki przygotowywane są na naszej tradycyjnej wiejskiej kuchni kaflowej w dużej mierze z własnych wyprodukowanych warzyw, owoców, nabiału i mięsa. Potrawy są proste, zdrowe, pachnące i smaczne.

Dodatkowo oferujemy Państwu zakup własnoręcznie wyrabianych pamiątek, które wytwarzamy z naturalnych produktów. Wszystko po to, by nasze wspólne chwile mogły trwać jak najdłużej!

Serdecznie zapraszamy!


Dlaczego warto nas wybrać?

KILKA POWODÓW

Wszechobecna natura

Zagroda zwierząt

Minimalny ruch

Opinie gości


Dołącz do nas!
Zacznijmy wspólną przygodę!


SPRAWDŹ OFERTĘ